Napište nám!

Náš tým

Jsme tým mladých progresivních právníků se smyslem pro zodpovědnost a dobře odvedenou práci. Zakládáme si na osobním přístupu a partnerství, říkáme vždy vše na rovinu. Jednáme promyšleně a efektivně, neděláme zbytečné průtahy, naopak se snažíme vytvářet Vám podmínky, abyste se mohli soustředit na to podstatné a nemuseli se zabývat zbytečnostmi. Usilujeme o to, abychom byli správnou volbou pro všechny případy.

Vít Hruška

Zakladatel projektu

Kapitánem našeho týmu je Víťa. Dříve bojoval jako zápasník thajského boxu a nyní je připraven bojovat i za vás. Dokáže vyřešit jakýkoliv problém a se vším poradit. Pokud potřebujete založit sportovní klub, smlouvy nebo cokoliv jiného, obraťte se na Víťu.

Ondřej Najman

Ondra se ve volném čase věnuje tenisu, šachům, šipkám a také hikingu. Není pro něj problém založit nový sportovní klub nebo pomoci existujícímu klubu.

Martin Krejčí

Martin kope nejenom za Sportovní klub Střešovice 1911, ale také za zájmy klientů. Za rozvojem SOS-portu a aktualizací informací stojí právě Martin. V rámci projektu řeší především komunikaci s klienty a pomáhá jim s řešením jejich problémů.

Veronika Rožnovjáková

Verča dříve závodně hrála florbal a teď se věnuje sportovnímu fitness a právu. V rámci SOS-portu pomáhá připravovat smlouvy pro klienty.

Michal Frabša

Michal je ostřílený sportovní právník a také zkušený rozhodčí a moderátor při bojových sportech. Kromě toho také přednáší témata ze sportovního práva. Má mnoho zkušeností a dokáže si poradit s čímkoliv ze světa sportu a práva.